Zabiegi dla Niej i dla Niego!

22 cze 2021

Chociaż przyjęło się, że to kobiety uwielbiają dbać o siebie, wykonując różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne i upiększające, panowie również coraz chętniej przekonują się do poprawiania urody w naturalny sposób, wykonując proste zabiegi, dzięki którym np. poprawią kondycję swojej skóry. Istnieje wiele różnych metod dzięki którym odżywimy skórę, z których mogą skorzystać zarówno panie, jak i mężczyźni. W końcu każdy chce dobrze wyglądać i świetnie czuć się w swojej skórze. Jak tego dokonać? Podpowiadamy!

Zadbane dłonie - to takie proste!

Często widząc kogoś po raz pierwszy najpierw zwracamy uwagę na jego dłonie oraz paznokcie i nieważne czy jest to kobieta czy mężczyzna. Klasyczne manicure i zadbane paznokcie to podstawa zarówno dla pań jak i dla panów. By w domowym zaciszu dokonać pielęgnacji dłoni, warto zaopatrzyć się w podstawowe urządzenia. Na liście powinna znaleźć się frezarka kosmetyczna oraz zestaw do robienia manicure i pedicure. Na pewno dłonie by prezentowały się świetnie muszą być odpowiednio nawilżone, dlatego dobrej jakości balsam lub krem, to podstawa codziennej pielęgnacji. Skóraw tym miejscu  szczególnie narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (niskie i wysokie temperatury, woda, wiatr), dlatego należy dbać o nią regularnie.

Depilacja w domu – sposób na gładką skórę

Depilacja to podstawowy zabieg zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. By skutecznie pozbyć się owłosienia warto kupić podgrzewacz do wosku, za pomocą którego usuniemy owłosienie z nóg, rąk, twarzy czy miejsc intymnych. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet około sześciu tygodni, a zabieg jest prosty do wykonania, bezpieczny i naturalny. Możemy w szybki sposób wykonać go samodzielnie. Po jego wykonaniu przez kilka dni należy unikać wystawiania skóry na słońce, nasze ciało może być lekko podrażnione i zaczerwienione.

Prywatny salon fryzjerski na wyciągnięcie ręki

W naszym domowym salonie piękności możemy zadbać nie tylko o działo, ale również o włosy, a mężczyźni o zarost. Na własny użytek warto posiadać nożyczki do podcinania końcówek, farbę do włosów, maseczki i odżywki, dzięki którym nasza fryzura stanie się bujna, a na liście panów (zwłaszcza tych z zarostem) powinny znaleźć się odżywki do brody, które odświeżą brodę oraz wąsy, a także maksymalnie je odżywią.

Stworzenie domowego salonu spa nie jest trudnym zadaniem, wystarczy odrobina chęci i pomysłu, by móc wykonywać zabiegi samodzielnie.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.