Wszystko co najlepsze dla mamy i dziecka

23 gru 2022

Okres oczekiwań na szczęśliwe rozwiązanie już jest za wami? Teraz wbrew pozorom pojawią się pierwsze wyzwania, którym jako młodzi rodzice będziecie musieli sprostać. Warto w tym czasie pamiętać zarówno o potrzebach maluszka, jak i mamy, która narażona jest na ogromny wysiłek fizyczny. Szukając najlepszych rozwiązań, sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy!

Rehabilitacja Legnica – czy wizyta w gabinecie jest ci potrzebna?

Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, z tego, że nie tylko dziewięć miesięcy noszenia pod sercem dziecka i wiążący się z tym poród jest niezwykle wyczerpujący dla kręgosłupa. Późniejszy okres, kiedy jesteś zmuszona do ciągłego przewijania dziecka, wstawania w nocy i nachylania się nad łóżeczkiem, noszenia i tulenia, sprawia, że twój kręgosłup narażony jest na przyjmowanie nienaturalnych i silnie obciążających pozycji. W takim przypadku niejednokrotnie może dojść do przewlekłego bólu, zmian zwyrodnieniowych lub chwilowych ucisków w okolicy nerwów, które uniemożliwiają swobodne poruszanie się. Rehabilitacja (Legnica), to niejednokrotnie najlepsze rozwiązanie, które może skutecznie uśmierzyć ból i zredukować kolejne ataki.

O co warto zadbać w przypadku bólów kręgosłupa?

Niezwykle ważnym elementem dbania o swój kręgosłup jest regularność wykonywanych zabiegów. To właśnie dlatego dobrze, abyś gabinet swojego rehabilitanta odwiedzała przynajmniej raz w miesiącu. Pozwoli to na wdrożenie niezbędnych ćwiczeń i masaży, które wyeliminują ból i zapobiegną kolejnym kontuzjom. Nie czekaj, aż dopadnie cię rwa kulszowa lub bark możliwości swobodnego wyprostowania się. Umów się na wizytę i skorzystaj z tej możliwości, a by podarować sobie chwile dla samej siebie, która dodatkowo przyniesie ci ogromne korzyści zdrowotne. Dobrze, gdybyś zadbała o swoje plecy również w domowym zaciszu. Wystarczy kilka prostych ćwiczeń, które wzmocnią twoje mięśnie i zapewnią zachowanie prawidłowej sylwetki. W końcu jesteś potrzebna swojemu maluszkowi cała, zdrowa i pełna sił do opieki i zabawy.

Bluzeczki niemowlęce – najlepsza jakość, na którą zasługuje twoje dziecko

Wiemy, że chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego właśnie przygotowaliśmy bluzeczki niemowlęce, bawełniane w zestawach ze spodenkami i akcesoriami, które doskonale sprawdzą się, jako ubiór domowy lub na wyjścia. Delikatny i naturalny materiał zapewnia pełen komfort. Wysoka przepuszczalność powietrza sprawia, że niemowlę się nie zapoci. Sprawdź proponowane oferty i dobierz tę, która przypadnie ci do gustu.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.