Romantyczny weekend we dwoje

17 mar 2021

Bez wątpienia zasługujemy z naszą drugą połówką na kilka dni wytchnienia od otaczającego nas codziennego zgiełku i harmideru. Być może idealnym sposobem na to jest odcięcie się od całego świata i spędzenie weekendu tylko i wyłącznie we własnym towarzystwie?

Raj dla podniebienia

Przez dwa dni można doświadczyć niezwykle szerokiego spektrum atrakcji dla naszych kubków smakowych. Śniadanie do łóżka może opierać się na naleśnikach na słodko, czy też omleta z ulubionymi dodatkami. Świeżo wyciskane soki popijane w ciągu dnia z pewnością przekonają do siebie każdego. Jako podwieczorek dobrze dopasowana może okazać się czekolada w kaletkach, która ze względu na swoje wartości odżywcze jest znacznie zdrowszym zamiennikiem standardowej wersji. Wreszcie kolacja, przy akompaniamencie spokojnych utworów granych na pianinie, z zapalonymi świeczkami przy stole i lampką czerwonego wina. Często w menu na takie wydarzenia wybiera się owoce morza, między innymi ostrygi.

Relaks dla ciała i duszy

Oprócz samego podniebienia powinniśmy zadbać również o nasze ciało. Wyjazd do spa zdecydowanie poprawi nasz nastrój i da nam energię do działania na wiele dni. Zabiegi na twarz czy też masaże czekoladowe można przeprowadzić w domu, jednak dla własnego komfortu warto posiadać znacznie bardziej złożone akcesoria. Sauna również nie należy do stałych elementów w domach, natomiast w hotelach bardzo często możemy ją spotkać. Stanowi ona znakomity dodatek dla naszej regeneracji oraz udrożnienia dróg oddechowych.

We własnych czterech ścianach

Nie należy jednak traktować wyjazdu jako konieczność do spędzenia cudownego weekendu we dwoje. Przecież w domu znane są wszystkie ulubione miejsca, ulubione fotele, czy też wspomnienia których nie da się kupić ani zastąpić w żadnym innym miejscu na świecie. Każdy ma inną, indywidualną definicję idealnego spędzenia czasu ze swoją miłością. Jedni uwielbiają podróżować, inni wypoczywać w hotelach z jacuzzi i masażami, a niektórzy najchętniej usiedliby pod grubym kocem z kubkiem herbaty i oglądali albumy zdjęć sprzed kilku lat.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.