Prezent urodzinowy dla sportowego wariata – co wybrać?

22 gru 2022

Jeśli bliska ci osoba nałogowo uprawia różnego rodzaju sporty i jest to jej największa życiowa pasja, a dodatkowo w najbliższym czasie obchodzić będzie swoje kolejne urodziny, czas pomyśleć o iście sportowym upominku! Co wybrać i na co postawić, aby podarowany prezent był trafiony i praktyczny? Podpowiadamy!

Snowboard

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla osoby, która lubi jeździć na snowboardzie, możliwości masz naprawdę wiele. Oto kilka naszych propozycji! Możesz postawić na buty snowboardowe, które powinny być wygodne i mieć dobrą amortyzację, aby zapewnić komfort podczas jazdy. Inną opcją jest kask snowboardowy – to ważny element zabezpieczający głowę podczas jazdy na snowboardzie. Oczywiście najlepszym prezentem dla snowboardzisty są…deski snowboardowe. Sklep z tego typu sprzętem znajdziesz w każdym mieście, jednak jako że to wiąże się on z dość dużym wydatkiem, zasięgnij wcześniej stosownej porady i opinii w sieci. Naszym ostatnim pomysłem w tej kategorii jest konserwacja sprzętu snowboardowego, taka jak naoliwienie wiązań czy wypolerowanie deski. W tym celu najlepiej wykupić specjalny voucher bez terminów ważności i wręczyć go solenizantowi wraz z kartką urodzinową.

Kolarstwo

Potrzebujesz urodzinowego prezentu dla fana kolarstwa? Możesz rozważyć następujące opcje! Kask kolarski – kask jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego kolarza, ponieważ chroni głowę podczas jazdy. Rękawiczki kolarskie – zapewniają one lepszy chwyt i amortyzację wstrząsów podczas jazdy. Innym pomysłem na prezent dla fana kolarstwa może być nowy bidon, pompka rowerowa, narzędzia do naprawy roweru lub inne akcesoria, które mogą być przydatne podczas jazdy. Jeśli z kolei planujecie złożyć się na prezent większą grupą, warto wziąć pod lupę nowoczesne rowery szosowe. Sklep z rowerami warto jednak wcześniej zweryfikować pod kątem cen, dostępności i opinii dotychczasowych klientów.

Wyścigi i motocykle

Co prawda rajdy samochodowe i motocyklowe to nie do końca sport, ale można tego typu aktywności zakwalifikować pod sporty ekstremalne. Jeśli masz wiedzę, że solenizant uwielbia tego typu dyscypliny, z okazji urodzin możesz podarować mu coś, co pozwoli mu jeszcze lepiej realizować swoją pasję! Na co konkretnie warto postawić? W tym przypadku doskonale sprawdza się np. vouchery na przejazd wyścigowym autem po torze, nowoczesny smartwatch z wbudowanym prędkościomierzem lub wyjście na ekstremalne gokarty. Jeśli wolisz podarować solenizantowi coś nieco bardziej praktycznego, weź pod uwagę np. dobrej jakości spodnie motocyklowe, rękawiczki, kask czy nawet cały kombinezon. Taki upominek z całą pewnością wywoła prawdziwą radość na twarzy bliskiej ci osoby!

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.