Jakie zabiegi można wykonać w domu?

14 gru 2021

W domowych warunkach można wykonać naprawdę wiele zabiegów kosmetycznych, dzięki czemu można odpuścić sobie regularne wizyty u kosmetyczki. Warto sprawdzić, które z nich będą najprostsze do wykonania, a także, w jakie akcesoria i dodatki należy zainwestować, aby móc je wykonać starannie i bezpiecznie. Po pewnym czasie będzie to nie tylko znaczna oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

Paznokcie jak z salonu kosmetycznego

Wiele pań uważa, że piękne hybrydy mogą uzyskać jedynie podczas profesjonalnego manicure. Nie jest to prawdą, ponieważ zachwycający efekt można osiągnąć również samodzielnie. Wystarczy odrobina wprawy i cierpliwości. Oczywiście nie można zabraknąć również o przydatnych akcesoriach. Na pewno należy zainwestować w specjalne lakiery do paznokci, w tym przypadku lakiery hybrydowe, odpowiedni bloczek do piłowania płytki, oraz lampę, która utrwala nałożony lakier. Nie można zapomnieć także o urządzeniu, które nazywa się frezarka kosmetyczna. To właśnie ono pozwala wyrównać płytkę paznokcia, zdjąć starą hybrydę, oraz przygotować ja do nowego lakieru. Do domowego, samodzielnego użytku warto wybrać frezarkę akumulatorową, co ułatwi pracę, ponieważ nie będzie trzeba martwić się plączącym się kablem. Jest to bardzo wygodne.

Depilacja przy pomocy wosku

A może by tak również depilację woskiem wykonywać w domu? Na pewno będzie to bardzo wygodne. Zwłaszcza w przypadku pań, które nie chcą już dłużej depilować się klasyczną maszynką, ponieważ zależy im na gładkiej i miękkiej skórze na dłużej. Faktycznie efekty depilacji woskiem są widoczne i odczuwalne nawet przez trzy tygodnie! Jest to szczególnie wygodne przed wyjazdem na dłuższy urlop. Aby ułatwić sobie depilację w domu, z całą pewnością warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Między innymi oczywiście wosk, szpatułki, oraz podgrzewacz do wosku. Najlepiej wybrać model wysokiej jakości, który doskonale trzyma temperaturę.

Gadżet, który ułatwia pracę każdej kosmetyczki

Istnieje taki gadżet, który skutecznie poprawia pracę każdej kosmetyczki. O czym mowa? Oczywiście o fotelu, ale nie byle jakim! Przenośny fotel kosmetyczny będzie świetnym wyborem, zarówno dla kosmetyczek, które pracują w domu, jak i dla tych, które na zabiegi jeżdżą do klienta. Dlaczego? Ponieważ taki fotel znacznie ułatwia pracę przy wielu zabiegach, a przy okazji jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca. Warto zdecydować się na któryś z najnowszych modeli, aby mieć pewność, że doskonale spełni on swoją główną rolę i będzie trwały i w pełni wytrzymały.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.