Ciekawe rozwiązania dla Niej i dla Niego

16 paź 2021

Pielęgnacja i dbałość o wygląd powinny być tak samo ważne, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Istnieje wiele zabiegów, z których mogą skorzystać Panie oraz Panowie. Zwłaszcza jesienią, gdy spędzamy więcej czasu w domach, a nasze ciało potrzebuje szczególnej regeneracji i odnowy. Jakie zabiegi możemy wykonać samodzielnie? Co możemy zrobić, by poprawić swoją urodę? O kilku naszych radach przeczytacie w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

Manicure i pedicure nie tylko dla kobiet

Pięknie wyglądające dłonie powinny być ważne bez względu na to, jakiej płci jesteśmy. Skóra na rękach szczególnie wymaga pielęgnacji, ponieważ codziennie narażana jest na działanie różnych czynników zewnętrznych. Szczególnie bywa wysuszona latem oraz zimą. Dlatego też odpowiedni krem, balsam oraz olejek nawilżający to po prostu podstawa. Ważne jest, by nawilżenia dokonywać regularnie, z odpowiednią starannością. Tak samo, jak skóra na dłoniach, ważne są nasze paznokcie. Warto posiadać takie urządzenia, jak frezarka kosmetyczna oraz zestaw do manicure i pedicure.

Depilacja woskiem w domu

Uporczywe owłosienie to problem wielu kobiet oraz mężczyzn. Najpopularniejszą z metod golenia, jest używanie maszynki jednorazowej, jednak korzystając z niej nie możemy liczyć na długotrwały efekt, a sam zabieg jest pracochłonny. Najbezpieczniejszą, najbardziej efektywną oraz naturalną metodą bez wątpienia jest depilacja woskiem. Dzięki niej pozbędziemy się owłosienia praktycznie z każdego miejsca na naszym ciele (pachy, bikini, nogi, wąsik). Efekt utrzymuje się nawet przez sześć tygodni, a włoski odrastają delikatniejsze i rzadsze. Jedyne czego potrzebujemy to podgrzewacz do wosku i dobrej jakości wosk. Zabieg jest prosty i szybki do wykonania, świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku Pań, jak i Panów.

Zadbana broda to podstawa

Dla wielu Panów posiadanie brody to prawdziwa duma. Jednak nie każdy potrafi o nią odpowiedni zadbać, zamiast wyglądać elegancko i stylowo…wygląda niechlujnie. Jeżeli Panowie decydują się już na jej zapuszczanie, przede wszystkim powinni ją regularnie podcinać, korzystając z usług profesjonalistów oraz używać odżywki do brody, dzięki którym będzie lśniąca i pachnąca.

Istnieje wiele zabiegów, które wykonamy samodzielnie. Gdy chcemy poprawić swój wygląd, wcale nie musimy udawać się do kosmetyczki, wystarczy, że kupimy podstawowe akcesoria, narzędzia oraz kosmetyki, dzięki którym nie tylko poprawimy swój wygląd, ale także samopoczucie.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.