Akcesoria w sam raz do salonu kosmetycznego

19 sty 2022

Prowadząc salon kosmetyczny, albo świadcząc w nim usługi, z całą pewnością należy pamiętać o doborze odpowiednich akcesoriów, które znacząco ułatwią taką pracę i sprawią, że wszelkie wykonywane zabiegi będą wyższej jakości, a przy okazji będzie to również bardziej komfortowe także bezpośrednio dla każdego klienta. Oto nasz przegląd takich akcesoriów, które na pewno przypadną do gustu, a przy okazji sprawdzą się przy codziennej pracy w salonie kosmetycznym. Podpowiadamy, niektóre z nich można także z powodzeniem wykorzystać przy domowych zabiegach!

Dobrej jakości frezarka kosmetyczna to podstawa!

Na pewno żadna z osób wykonujących manicure lub pedicure, nie ma wątpliwości, co do tego, że dobrej jakości frezarka kosmetyczna to w tym przypadku podstawa. Przede wszystkim pozwala ona na szybkie i dokładne usunięcie pozostałości po poprzedniej hybrydzie, a także na wyrównanie płytki paznokcia i przygotowanie jej pod nałożenie kolejnego lakieru hybrydowego. To właśnie dlatego należy decydować się na porządną frezarkę wysokiej jakości, która na pewno doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Dodatkowo warto decydować się na frezarkę z akumulatorem, aby w ten sposób nie musieć martwić się plączącym się kablem. Frezarka z akumulatorem spokojnie da radę pracować przez kilka godzin. Dostępne są również modele z wymiennymi końcówkami, co również jest niezwykle praktyczne.

Podgrzewacz do wosku w rolkach

Jednym z częściej wybieranych zabiegów w salonach kosmetycznych, z całą pewnością jest właśnie depilacja. Aby była ona dokładna i skuteczna, na pewno polecana będzie depilacja przy zastosowaniu wosku. Pozwala on bowiem na dokładne i długotrwałe usunięcie niechcianego owłosienia z każdej partii ciała. Aby ułatwić sobie to zadanie, na pewno warto wybrać podgrzewacz do wosku, który zdecydowanie pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę takiego wosku i sprawi, że nie pojawią się w nim grudki. Podgrzewacz sprawdzi się również podczas depilacji woskiem przeprowadzanej w domowych warunkach.

Meble, które ułatwiają pracę i wykonywane zabiegi

Na pewno warto zwrócić uwagę również na wszelkiego rodzaju meble, które znacząco ułatwiają wykonywanie codziennej pracy w salonie kosmetycznym. O jakich meblach mowa? Na pewno strzałem w dziesiątkę będzie wygodny, wysokiej jakości przenośny fotel kosmetyczny. Ze względu na to, że jest on przenośny, jest także bardzo lekki i zajmuje niewiele miejsca. Znacznie ułatwi on wykonanie każdego, dowolnego zabiegu i zdecydowanie zwiększy komfort u każdej klientki.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.